Prosím vás, nevolte Babiše

Včera jsem byla na srazu ČSSD ve Svitavách, a slyšela jsem tam od vysokého představitele ČSSD podle mého názoru zcela zrůdné řeči o tom, že Babiš je solidní, v pohodě a tak něják.
S tím nesouhlasím.
Berte to logicky.
Uvědomte si, že vlastní Idnes. Ti co čtou cokoliv z Mafry, čtou pouze to, co Babiš chce. Kolik seriozních novinářů v MF dnes zůstalo? Ani jeden.
Uvědomte si, kolik peněz dostal z fondů EU. Na solární energii, na řepku a tak dále. Mám vystudovanou Agroekologii na Vš a tvrdím, že řepka do motorů je obrovská křivárna, a že solární energie je obrovská křivárna. Každý kdo pobírá dotace na takovýto humus, se pohybuje někde mezi morálně závadné – zlodějina. Kolik pan Babiš získal? Miliardy. Atomová energie, ta je ekologická. Jeden Temelín zásobí celou ČR. Pokud by jste tohoto chtěli dosáhnout jinak, museli by jste zaneřádit polovinu Ruska tím obludným solárem. Ničení úrodné půdy v ČR je humus. A až panely doslouží , co s nimi, hodíte je na skládku a zapálíte, co?
A řepka, Každý jeden člověk platící daně je okrádán. Někdo vypěstuje řepku- dostane dotace- od státu- od platičů daní- řepka do benzínu- motor v prčicích a ekologie nikde.
Uvědomte si , co to je ta elektronická evidence tržeb. Zaměstnancům je to jedno, ale každý živnostník který tuší, si trhá vlasy. Je to šikana malých živnostníků, a pojistka proti tomu , aby velké firmy konkurovaly Agrofertu. Protože nakonec to bude Ministr financí, kdo bude rozhodovat, komu a jak velká pokuta bude uložena. Bude to ministr financí, kdo bude mít na stole každou jednu fakturu, každé jedné firmy. A to okamžitě.
Berte to intuitivně. Miluju Slováky, miluju Němce, miluju Angličany, Rusy, Američany. Miluju všechny. Ale uvědomte si, že Hitler byl Rakušan v Německu, a Stalin Gruzinec v Rusku. Proto prosím, nenechte se zmást podplacenými průzkumy, a obrovským kapitálem Andreje Babiše. A nevolte ho prosím. Je spoustu jiných stran. Je koho volit.

Ing. Markéta Lorenčíková, členka MO ČSSD Březová n. Sv.